english version | polish version GROMOS

Firma nasza jest laureatem I miejsca w konkursie Kamień 2002 w kategorii "Elementy architektoniczne, rzeźba, wnętrza" organizowanego przez Redakcję dwumiesięcznika branzy kamieniarskiej "Świat Kamienia".


strony: 12345
Aktualność

LA BOHEME BO2- wersja ta przedstawia subtelniejszy i bardziej jednolity zbiór linii i węzłów w porównaniu do wersji B01. Kolor ten idealnie nadaje się do prowansalskich wnętrz. Występuje w grubości 12 mm idealnie na blaty i wypsy  kuchenne.

Aktualność

Na ukończeniu jest nasza najnowsza realizacja - biurowiec Primulator w Łodzi. Zostały zastosowane tam spieki Iron Moss gr. 3 mm na ścianach i posadzkach, oraz spiek Cement w łazienkach.

07.10.2015Targi Marmomacc w Weronie

Tradycyjnie we wrześniu odbyły się jedne z największych targów branży kamieniarskich. Zaprezentowane zostały nowe kolory granitów, trawertynów, marmurów oraz coraz popularniejszych kwarcytów i łupków. Materiały z przeznaczniem na schody czy blaty mogą mieć teraz bardzo oryginalne kolory oraz faktury. Granity, kwarcyty z przeznaczniem na blaty kuchenne dostępne są w polerze oraz w satynie, jedwabiu, szczotce czy skórze. Lekko chropowata struktura granitów nie utrudnia utrzymania czystości i higieny na blacie kuchennym. Zastosowanie takiej struktury na granitowych schodach jest dodatkowych atutem gdyż, stopnie takie są antypoślizgowe. Poniżej przykład nowych materiałów.

Invisible Grey

Bianco Spider

Invisible White

Invisible White

Mezzogiorno

Nuance

Aktualność

Informujemy, że posiadamy na placu nowy, przepiękny szaro-brązowy marmur o nazwie Arabescato.

Arabescato

podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkich za odwiedzenia naszego stoiska zarówno na targach Interbud w Łodzi oraz w Poznaniu - Targi Arena Design.

strony: 12345