english version | polish version GROMOS

Nasza Firma jest laureatem
konkursu "Kamień 20o2"
zorganizowanego przez
Redakcję dwumiesięcznika
z branży kamieniarskiej
"Świat kamienia"
i zajęła I miejsce
w kategorii "Elementy
architektoniczne,rzeźba,
wnętrza"

BLATY     KUCHENNE

Granit w kuchni

 

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń do domu, dlatego stosowane tam materiały powinny być estetyczne oraz trwałe. Na blaty kuchenne proponujemy materiały odporne na temperaturę, zarysowania oraz nienasiąkliwe. W naszym zakładzie blaty kuchenne wykonujemy z granitu, kwarcogranitu, oraz blaty ze spieku kwarcowego.

 

Granitowe blaty kuchenne będą cieszyły Państwa przez pokolenia swoim niepowtarzalnym charakterem, unikalnym wzorem oraz kolorem stworzonym przez naturę. Zaletą granitu jest także możliwość wyboru wielu obróbek powierzchni od polerowanej poprzez matową czy powierzchnię o strukturze skóry.

 

Granitowe blaty

 

Granitowe blaty kuchenne wykonywane są w różnych grubościach: standardowo 2 cm oraz 3 cm.

Na życzenie klienta możemy wykonać blaty pogrubione, aby sprawiały wrażenie masywniejszych. Jedną z ważniejszych zalet blatu granitowego jest możliwość wycięcia w nim otworu na kuchnie (zarówno ceramiczną czy indukcyjną), która po montażu będzie zlicowana z powierzchnią blatu, oraz wycięty otwór pod zlew podwieszany jedno czy dwukomorowy.

 

Granit daje nam także możliwość wykonania ociekacza w blacie, od kilku lat proponujemy także swoim klientom zlewy granitowe wykonywane przez nas - zlew granitowy wykonamy pod wymiar dokładnie z tego samego materiału uzyskując niespotykaną dotąd estetykę.

 

Blaty granitowe przygotowujemy po uprzednim pomiarze, w przypadku skomplikowanych kształtów wykonujemy szablony, po wycięciu i obrobieniu ich na zakładzie będą zamontowane przez naszą ekipę montażową.